Vierkant (kubus 15-15-15 cm)

(2015)
Dit object heb ik gemaakt voor de expositie Groot Uitgepakt met Miniatuur, een groepsexpositie van leden van LKV De Ploegh, die van 19 april - 30 mei 2015 te zien was in Amersfoort.
Het opdracht voor de ruimtelijk werkende leden was, om met het kleine werk binnen de maten van 15x15x15cm te blijven.

Gerelateerd werk

GH57X is een verkenning van de vormen die ontstaan door een ruimtelijke vlakverdeling van grote fragmenten van tekstelementen over 5 of 6 vlakken van een blok.

Op 2 maart 2018 lag er prachtig zwart ijs op de Vuntus. De Vuntus maakt onderdeel uit van de Loosdrechtse Plassen maar is daar enigszins van afgesloten, waardoor er ‘s winters al in een vroeg stadium mooi ijs kan liggen.

In 2020 ben ik door de Vereniging voor Penningkunst (VPK) benaderd om voor 2021 de Inschrijfpenning te ontwerpen.